Scutece japoneze - sunt ele merita banii

scutece MerrisScutece produse în Japonia sunt din ce în ce părinții interesați din întreaga lume. Am nevoie pentru a da preferință să-i?
Scutece de pe piață, avem trei bunuri de calitate superioară, care sunt foarte populare. Aceste scutece sunt vândute sub mărcile de Merris, Mooney și Gong.
Aceste produse sunt produse în Japonia, aceasta este ceea ce atrage cei mai mulți părinți și le spune despre scutece de înaltă calitate.
La fabricarea de scutece japoneze folosesc bumbac deosebit de delicată. Ei într-adevăr respira, echipat cu o umplutură de lumină, sunt foarte populare în rândul mamelor din Rusia.
Într-adevăr, te face să te întrebi. Liderii pe piața rusă sunt scutecele japoneze în loc de Pampers si Huggies. Aceasta înseamnă utilizarea scutecele au fost produse comparate cu mostrele de scutece americane, iar japonezii au fost mai bune.

Lucruri interesante despre scutece

Compania Kimberly Klark, producerea de produse Huggies, pentru ceva timp a încercat (și s-ar putea) face un număr mai mic de importate scutece rusești Mooney, datorită faptului că scutecele erau imagini ale Winnie the Pooh și alte personaje de Walt Disney World, și acest lucru în rândul său, a încălcat drepturile Disney în Rusia.
Unicharm această problemă a fost rezolvată, au scăpat de imaginea cu scutece Mooney.scutece Gong
Un alt fapt interesant - în scutece de producție din Japonia subvenționate de stat, prin intermediul. Acest lucru înseamnă că Guvernul Japoniei a aloca în mod constant valoarea bugetului pentru producția de scutece, care sunt importante pentru produsul țării punct de vedere social.
Prețurile pentru datele scutece le permit cumpere în mod regulat.
Producătorii și Pampers scutece Merris actualizate în mod constant gama de produse. Anual schimbarea aspectului de pachete de scutece. Scutece ele însele sunt din ce în ce mai moale și confortabil pentru copil, ele conțin în mod constant elemente noi și utile pentru pielea copilului, de exemplu, este vitamina E, care reduce iritarea pielii.
Kao scutece sunt disponibile de noapte chiloți. Acestea sunt cunoscute pentru faptul că nu au scurgeri. Dar producătorii japonezi pot găsi defecte.

Dezavantaje de scutece japoneze



Nu orice scutec din Țara Soarelui Răsare este la fel de util.
Unele scutece japoneze scurgeri, altele irita pielea delicata a copilului.
Acesta poate fi prea strans, sau imens. Unele scutec miros dezgustător. Și toate acestea, există un motiv - nu există copii similare și aceiași părinți. Este o chestiune individuală.
Poate că utilizați scutece Merris, și nu le place, se întâmplă. Apoi, puteți încerca să utilizați cealaltă.
Unii părinți se confruntă cu o scutece fals. De exemplu, scutece Gong, care nu sunt produse în Japonia și nu sunt de vânzare în Japonia.
Astfel de scutece sunt diferite de original japonez a acestei prezențe pe ambalajul de cuvinte în limba engleză și preț foarte scăzut.
Pe pachetele de scutece originale Goon nu există nici un cuvânt în limba engleză. Dacă găsiți un fals, acesta va fi scris pe o făcută în Japonia. Nu te lasa pacalit de acest truc.scutece Mooney
Ar trebui să specificați întotdeauna la care datele de piață livrate scutece.
afaceri mult mai simplu cu Merris, acestea sunt produse exclusiv în Japonia.

    Principalele recomandări pentru consumatori de scutece japoneze

  • Nu Chase pentru scutece ieftine;
  • Dacă nu vă place unele scutece, selectați un alt producător sau o dimensiune diferită;
  • Ia-scutece de la noi colecții de multe ori este posibil, pentru a participa la promoții lucrative;
  • Vorbiți despre scutece - nu le place, și că, dimpotrivă, cum ar fi.

comentarii de consum

Anya: Primele scutece au cumpărat Merris, în dimineața următoare era evident că au loc, cursoarele erau ude. Apoi am cumpărat un Muni, sunt îndeplinite.
Maria: Mi-a plăcut Merrisy și Haggis - nu pentru copilul nostru.
Olga: Utilizați scutece Merris, totul este bine, alții au încercat să cumpere.
Alexander: În Merris interior este de acoperire moale, cum ar fi piele de căprioară. Este atât de convenabil. Minus - scutece mici lipsește centura rezinochka în urmă, astfel încât acestea să apară uneori. Dar, cu mărimea M este mai mare decât are rezinochka. Orientările INIRC îmi place, nu atât bate vantul, bucăți de gel este foarte moale. Copiii predat în somn, totul în interior este distribuit uniform, copilul nu se oprește. În plus, Mooney centura mai mare în loc, bine stai pe figură.Comentarii pentru scutece japoneze
Lisa: Scutece Gong nu am place, comparativ cu Muni și Merris. Dar ei se răcească complet pantaloni, a trecut pe achiziționarea lor. Chiloței în Mooney dori, de asemenea, dar eu nu văd diferența dintre ele, iar acestea sunt mai scumpe. Să nu chiloți Merris. Prea voluminos, în mod constant pe părțile laterale ale freacă rezinochek.
Olga: Merrisy - cel mai bun! Fiica mea merge la un pic peste noapte. Dimineața, un scutec plin, absoarbe. lașii Merris folosesc, ei nu ne freca toate, pentru a justifica prețul său.
Tatiana: Merris utilizate la dimensiunea L, apoi a început să împingă scutece. Nu a fost mărimea potrivită. Am trecut la chilotei Mooney. Ca totul, copilul nu se trezește cu un fund umed. Dar de mers pe jos și de mare - am cumpărat scutece Pampers pantaloni pentru fete. Mirosul ei nu atât de bine. Chiloței lipsesc doar una sau două ore, apoi mă. Ei fundul devine roșu, nu mai doresc să le ia. Sunt în mod constant profitabile în cele din urmă mi se pare, este mai ieftin încă scutece japoneză!
Vasilisa: Atunci când se naște un copil, am cumpărat scutece Merris de până la trei luni și jumătate. Ne-a placut totul, am avut nici o gripes deloc.
După aceea a cumpărat Gong (Goon). Ele sunt ca un fel de ieftine, destul de un pic, dar există o diferență. Îmi place faptul că închizătoarea este mai larg, este convenabil de a pune pe copil.
Căptușeala în interiorul scutecului un pic mai rău, dar nu suficient pentru a renunța la ele.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Scutece japoneze. Este adevărat că sunt mai bine?Scutece japoneze. Este adevărat că sunt mai bine?
Scutece Pampers tifon sauScutece Pampers tifon sau
O analiză independentă a modurilor de scutece japoneze (goon)O analiză independentă a modurilor de scutece japoneze (goon)
Chiloți Scutece pentru copiiChiloți Scutece pentru copii
Scutece de unică folosință și reutilizabileScutece de unică folosință și reutilizabile
Scutece hipoalergenice Prezentare generală de la producători de top - avantajele și dezavantajeleScutece hipoalergenice Prezentare generală de la producători de top - avantajele și dezavantajele
Scutece de unică folosință „bella copil fericit“Scutece de unică folosință „bella copil fericit“
Scutece japoneză merries (meries)Scutece japoneză merries (meries)
Scutece japonezeScutece japoneze
Scutece japoneze apaticScutece japoneze apatic
» » » Scutece japoneze - sunt ele merita banii

© 2011—2024 GurusBaby.com