Grămezi mini copil - povara nu trage

Fiica mea din primele zile foarte place să fie în brațe. Am decis că avem nevoie cu siguranta un fel de transporta la fel de mult timp pentru a păstra copilul și balansarea patul a fost greu. Chiar și treburile casnice piling sus. Fiica mea într-adevăr nu a vrut să stea singur, chiar și la doar câțiva metri distanță de mine. Cu două luni mai și am folosit o praștie, el doar legat la banda de talie de tesut. Deci, atunci când copilul meu a câștigat 5 kilograme, el a devenit incomod strângeți prea tare abdomen. Am studiat informațiile și comentarii pe internet. Deocamdată, multe tipuri diferite de rucsaci pentru copii de la diferiți producători. Am fost Grămezi foarte interesat (Heaipsit). Acesta platformochka cu o curea, care poate găzdui un copil, care deține mâna.

Cum pot selecta și achiziționarea Heaipsit, de ce prefera Mini Pat

Dintr-o gamă de culori Hipsitov, mi-a plăcut imediat Mini Baby. circuite de imprimare în formă voioase de animale, ca și cum tras de un copil, arată foarte drăguț. În acest hipsita opțiuni bej, lumina de fundal, și model maro. Heaipsit Se pare foarte elegant și bine cu haine diferite. Am decis să comand imediat și partea din spate, care se transformă Grămezi în rucsac. In magazinul on-line AliExpress prețul său a fost de două ori mai mic decât limba rusă.

Realizarea unui copil.

Modelul convenabil Heaipsit MiniBaby cu spătar.

descriere

Grămezi în sine este o platformă de locuri pentru un copil, o formă semicirculară. Sa dovedit a fi fundamentul oricărui material, cum ar fi spuma, dar mai dens și mai puternic. Acoperiți-l bine întinsă și fixată cu un fermoar. Scaunul este fixat pe centura lata, moale. El se incheie cu Velcro cusute pe partea de sus mijlocul ei catarame de curea fasteksy. Lungimea este ușor potrivi reglabil.

Buzunar pe o bandă largă.

curea lată și o cataramă cu un fasteksy puternic.

Utilizarea HipSitom câteva luni, pot evidenția avantajele unui astfel de model specific cu spătar:

  • centura lata, moale cu Velcro bună;
  • fasteksy de încredere ridicat pe centura;
  • bretele căptușite;
  • platforma este înclinat spre centura;
  • buzunar detașabil pe partea din spate;
  • îngustează la platforma din spate;
  • prindere convenabil înapoi la HipSitu.
Partea din spate completează model.

spătar detașabil pentru HipSitu însăilat la fermoar.

Spătarul este ferm atașat la platforma cu un fermoar și două butoane - pe colțuri. Acesta poate fi atașat în prealabil și când Heaps deja poartă, chiar și cu un copil în ea.

Impresii din utilizarea HipSita

Atâta timp cât fiica mea nu se mișcă, am folosit câteva ore Heapuri, de multe ori cu partea din spate. Acum copilul este deja activ în accesarea cu crawlere și de mers pe jos de sprijin, dar, uneori, ea vrea să fie pe mânere sau trebuie să merg cu ea la o altă cameră, la bucătărie. De aceea Grămezi încă foarte ajută. 9 kilograme - o pondere foarte semnificativă. Iar atunci când ai nevoie de ceva de făcut în casă și ne merge puternic înapoi.

Rucsac pentru transportul copilului tau.

Cu decupaje din spate modelul se transformă într-un rucsac cu drepturi depline pentru transportul unui copil.

Pe stradă și în magazin cu un rucsac pe bază hipsita confortabil și frumos, Papa prea există o fiică. copilul nostru este destul de fericit, este evident că aceasta este, de asemenea, convenabil. Pat pot uita la totul în jur, pentru a transforma capul lui, brațe și picioare palavrageala. Calm adormit pentru a transporta atunci când obosit.



Permiteți-mi să explice ce caracteristici bune de design enumerate mai sus. Times sunt convenabile, nu aluneca, el a fost transferat de curelele nu și nu freca.

Velcro și fixați cu cârlig de încredere, ușor de fixat și nu dezlega în mod spontan. Panta platformei îl face ușor pentru copil. El alunecă un pic, agățându-se de un părinte, care este, nu toate sarcina de greutate pe spate, iar copilul se pot relaxa. Acest lucru este deosebit de bun atunci când copilul adoarme.

Îngustat spate și plasă de buzunar cu bună în căldură Desfaceți. Și buzunar este foarte convenabil. Puteți pune telefonul mobil, bani și cheile atunci când nu doriți să luați punga, iar hainele nu au buzunare.

buzunar încăpător.

Un buzunar util, în mod convenabil însăilat la partea din spate cu un fermoar.

Iar unele dintre dezavantajele de construcție. Subiective deficiențele modelului, aș fi reacționat:

  • curele nu detașabile;
  • foarte plasat conectarea chingile Sling.

Mini Pat uzura foarte ușor și rapid. Dar curelele sunt cusute, prin urmare, ele nu pot trece peste partea din spate. Sling previne degradarea curelelor, dar este foarte dificil să se fermoarul ei.

Curelele și cureaua de conectare.

Conectarea curele prastie este destul de mare.

În general, eu sunt foarte fericit și aspectul, și design hipsita Mini Baby. Și foarte important, este convenabil și fiica. Cu el, eu pot spune cu siguranță că povara ei - nu trage.

Elizabeth, 28 ani,
Mama Alice nouă luni

Fiica mea din primele zile foarte place să fie în brațe. Am decis că avem nevoie cu siguranta un fel de transporta la fel de mult timp pentru a păstra copilul și balansarea patul a fost greu. Chiar și treburile casnice piling sus. Fiica mea într-adevăr nu a vrut să stea singur, chiar și la doar câțiva metri distanță de mine. Cu două luni mai și am folosit o praștie, el doar legat la banda de talie de tesut. Deci, atunci când copilul meu a câștigat 5 kilograme, el a devenit incomod strângeți prea tare abdomen. Am studiat informațiile și comentarii pe internet. Deocamdată, multe tipuri diferite de rucsaci pentru copii de la diferiți producători. Am fost Grămezi foarte interesat (Heaipsit). Acesta platformochka cu o curea pe care&hellip-

evaluare

Aspect:
Ușor de utilizat:
fiabilitate:
Indicatorul „preț-calitate“:
98

excelent

Rezumat: În general, eu sunt foarte fericit și aspectul, și design hipsita Mini Baby. Este convenabil să-l și pe fiica lui.

98
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Sling pentru copiiSling pentru copii
Care transportă copii. Cangur sau Sling?Care transportă copii. Cangur sau Sling?
Concursuri site-ul mapapamaConcursuri site-ul mapapama
Mini-quiche cu broccoliMini-quiche cu broccoli
Citește poveste popular rus „văduva și diavolul“Citește poveste popular rus „văduva și diavolul“
Citește poveste popular rus „din povești teribile: Printul Ivan si vrajitoarea“Citește poveste popular rus „din povești teribile: Printul Ivan si vrajitoarea“
Cum de a lega o frumoasă rochie miniCum de a lega o frumoasă rochie mini
Cum de a alege și cumpăra o praștie pentru un nou-născut?Cum de a alege și cumpăra o praștie pentru un nou-născut?
Avortul MiniAvortul Mini
Prima esarfa Sling pentru novorozhennogo: cum de a alege și ce să cautePrima esarfa Sling pentru novorozhennogo: cum de a alege și ce să caute
» » » Grămezi mini copil - povara nu trage

© 2011—2024 GurusBaby.com