Japoneză leagăn scaun feaietto Combi Autobaleiere - convenabil, dar scump!

Prin e-leagăn-scaun Combi Feaietto Autoajustarea am observat atunci când din curiozitate studiat gama de magazin online pentru copii. Fiul la acel moment a fost de trei luni, și dispozitive similare nu sunt mă interesa în mod special, dar apoi uita-te „cârlig“ pentru prețul aparent umflate.

Examinat de către Elena despre leagăn-scaun Combi.

„30 de mii pentru scaunul?! Mă întreb cine cumpără toate astea ?? „-! M-am gândit. Și a primit brusc un răspuns la întrebarea dvs. în week-end următoare, atunci când Bunicul nostru, pufăind cu efort, târât în ​​sala o cutie mare. Așa că am devenit proprietarii acestui copil miracol japonez.

Iată principalele sale avantaje:

  • Durează o lungă perioadă de timp, după cum este potrivit pentru copii de la naștere la 4 ani.
  • Acesta combină rolul de suport pentru un nou-născut și un scaun înalt convențional.
  • Este ușor și mobil, acesta poate fi mutat liber în jurul valorii de apartament.
  • Unghiul spate, înălțimea unui scaun și o masă au mai multe poziții de blocare.
  • 4 moduri de buna mișcare de boală electronică diferă în grade de intensitate.
  • 7 melodii Lullaby sunet foarte plăcut și liniștitor.

electronica Panoul de control.

Crib pentru copii

Copilul meu, să fie un mare fan al mamei mele pe mânere, noua achizitie spre surprinderea mea a aprobat și urmărit cu un interes pentru a vedea cum făceam treburile casnice.

Nu a fost întotdeauna posibil, înainte de prânz, dar după apariția e-Combi highchair viata a devenit mult mai ușor, și cu Papa a fost eliminat taxa pe gătit cina.

Centurile de cinci puncte în scaun, am însăilat un fiu și să nu vă faceți griji că s-ar putea cădea accidental din pat de copil.

Pat în kit-ul inclus căptușeală moale ergonomic foarte plăcut la atingere.

Instrucțiunile au declarat că mod de balansare leagăn seamănă cu niște mâini de circulație ale mamei. Nu știu cât de adevărat această afirmație, dar copilul este într-adevăr la îndemână atunci când minți, este de remarcat.

balansoar ciclu durează 15 de minute, probabil, în acest timp copiii japonezi sunt garantate de a adormi. Am dormit într-un leagăn este foarte rar, de multe ori clătinat doar pentru distracție. Am atașat în partea de sus a arcului de joc (cumpărat separat) și când băiețelul meu obosit de rolul de observator, el a fost implicat în jucării preferate.

Folosit ca un leagăn pentru modul balansoar.

melodii leagan foarte fraged, volumul poate fi reglat. O melodie suna bine timp de 15 minute.



Partea a piciorului este atașat un mic un container care poate deține sticla sau mai multe scutece. Cu toate acestea, cu un container atașat într-un leagăn ușă standard, trece cu dificultate.

Scaun pentru masa „pentru adulți“

Când micul fiu a fost de 6 luni, leagănul a devenit highchair de obicei. În opinia mea, aici am Combi nu are avantaje speciale.

Spătarul este reglabil 5 în poziții diferite, unghiul de înclinare este selectat în funcție de vârsta copilului.

Un tabel poate fi plasat mai aproape sau mai departe la copil, sau complet eliminate.

În cazul în care masa este eliminat, scaunul poate fi mutat la o masă de cină pentru adulți.

Înălțimea structurii ansamblu este, de asemenea, reglementată și 5 are poziții de înclichetare.

Case în scaun dublu, complet tesatura. Partea de sus este ușor de îndepărtat și se spală, ci de a se desprinde de bază porțiunea de fund din plastic, trebuie să se joace cu copcile.

deficiențe

Desigur, scaunul este bun, dar nu perfect. În mod ironic, producătorii japonezi au furnizat produsele electronice avansate, funcționează în ea numai în rețea, fără baterii, baterii de acolo. cordon lung a două componente, care se întinde de la orificiul de evacuare, reduce semnificativ portabilitatea.

Pat este convenabil, dar nu toți părinții Combi Feaietto Autoajustarea își pot permite.

Ei bine, principalul dezavantaj al acestui scaun, desigur, pret. Cumpara aceasta nu poate fiecare familie, dar dacă aveți posibilitatea de a comanda ca un cadou, nu ezitati, lucru este foarte mare.

programul de preț


Elena Guseva, în vârstă de 37 de ani,
Mama puțin jefuitor

Prin e-leagăn-scaun Combi Feaietto Autoajustarea am observat atunci când din curiozitate studiat gama de magazin online pentru copii. Fiul la acel moment a fost de trei luni, și dispozitive similare nu sunt deosebit de interesați de mine, dar apoi uita-te la „cârlig“ prețul aparent umflate. „30 de mii pentru scaunul?! Mă întreb cine cumpără toate astea ?? „-! M-am gândit. Și dintr-o dată am primit un răspuns la întrebarea dvs. în următorul week-end, atunci când bunicul nostru, pufăind cu efort, târât în ​​sala o cutie mare. Așa că am devenit proprietarii acestui copil miracol japonez. Iată principalele sale avantaje: dura mult timp, așa cum este potrivit pentru copii de la naștere la 4 ani. Acesta combină rolul&hellip-

evaluare

Aspect:
Ușor de utilizat:
fiabilitate:
Indicatorul „preț-calitate“:
93

foarte bun

Rezumat: lucru este într-adevăr mare, dar prețul este prea mare.

93
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cum de a transporta un nou-născut în mașinăCum de a transporta un nou-născut în mașină
Cum de a alege un cărucior pentru un nou-născutCum de a alege un cărucior pentru un nou-născut
Scaune auto chiccoScaune auto chicco
Pat pentru copiiPat pentru copii
Cum de a transporta un nou-născut în mașină?Cum de a transporta un nou-născut în mașină?
Peg-Perego tatamia - Amo ti!Peg-Perego tatamia - Amo ti!
Care transportă copiiCare transportă copii
Cumpara highchairCumpara highchair
În ciuda numelui trist - jetem piero, scaun înalt și copilul sunt foarte mulțumiți și noiÎn ciuda numelui trist - jetem piero, scaun înalt și copilul sunt foarte mulțumiți și noi
Un cărucior pentru toate ocaziile. Scaun cu rotile-transformator 3-in-1Un cărucior pentru toate ocaziile. Scaun cu rotile-transformator 3-in-1
» » » Japoneză leagăn scaun feaietto Combi Autobaleiere - convenabil, dar scump!

© 2011—2024 GurusBaby.com