Indiferent de cantitatea de lapte philips scf332 AVENT face treaba

Înainte de a da naștere, eu nu cred despre hrănire probleme. M-am gândit atunci când copilul se naște, se va natural și ușor. Dar nu a fost așa. De îndată ce copilul sa născut, în mai puțin de 5 zile, am inceput sa am probleme cu alimentarea. Sa decis să cumpere urgent o pompa de san. După trecerea în revistă site-ul magazinului on-line și a văzut o companie familiară, am decis să se bazeze pe ea și să cumpere o pompa de san Philips AVENT SCF332 / 01.

Ambalare pompa de san.

Caseta de la Philips AVENT SCF332 / 01.

selecţia mea

Așa cum am menționat mai devreme, nu am studiat subiectul de hrănire și problemele care pot apărea. În consecință, pompele de sân și subiectul a fost mult pentru mine. Nu știu pe ce bază pentru a alege modul în care să-l folosească, de ce am nevoie. De aceea, am ales la întâmplare. Confruntați contacta Philips, am decis că o știu deja, și este mai bine să încercați ceva mai puțin familiarizați.

Este în valoare de ea nu este ieftin, dar nu este destul de ușor. Deoarece tema pompelor de san, nu am înțeles nimic, am decis că manualul nu împerechează, și selectați e. ea Ea face toată munca însuși, fără a forța mamele să surmenaj. Din păcate, nu contează cât de remarcabil nu a fost, a fost util pentru mine o vreme. Am profitat de ea de câteva ori după cumpărare.

Dispozitivul în acțiune

După achiziționarea, l-am sterilizat și imediat a decis să pună în mișcare. Utilizarea lor este simplu, cel mai important să se adapteze. Totul a mers fără probleme, lapte și m-am dus, chiar dacă am crezut că am avut un pic. Dar problema mea nu a fost lipsa de lapte, și copilul. După cum se pare, nu este omul am nevoie de o pompa de san. Dar am decis să-l folosească în continuare: nu degeaba a dispărut el. Un cuplu de ori au existat chiar și pietre, și decantarea cu succes rupt. Apoi, a doua problemă este depășit. Ele sunt foarte dureroase pentru a utiliza atunci când fisuri, care sunt cunoscute de a avea loc de la improprii pentru hrănirea copilului la sân în timp ce hrănire. Și în ciuda faptului că AVENT merge chiar și o duză specială în formă de petale, care garantează o acțiune blândă, nu am de ajutor. Dar, apoi, din nou, a fost problema mea, nu o pompa de san.

Duza sub forma unei petale.

Acesta funcționează atât pe rețea și de la baterie. în sine baza de foarte mici, nu ocupă mult spațiu și este ușor de transportat. Pe baza, puteți vedea trei fulgi de zăpadă. Acest mod de pompare. Dar o picătură de preparare a regimului lor înainte de hrănire. Aspirație deoarece stimulează piept, pregătindu-l pentru pompare. Și este adevărat, de ajutor. Dar decantează lângă copilul de dormit a fost inconfortabil. Baza atunci când decantarea zgomot. Pentru a nu speria somnul copilul bine, este mai bine să-și exprime lapte undeva departe, sau într-o cameră complet diferit. Dar, în cazul în care copilul este dispus, vă puteți exprima lapte chiar culcat și petrece timp cu copilul, care este foarte convenabil.

Baza dispozitivului.

pompa de san de bază.



Kit-ul include:

  • sticla naturale și seria mamelonul (de asemenea, un capac pentru sticla);
  • și o bază încărcător pentru ea;
  • piese pentru colectarea pompa de san.

De asemenea, un bonus frumos este tampoane de san de unica folosinta pentru timp de zi și noapte de zi.

inserții preschimbate.

garnituri de unică folosință.

întreţinere ușoară

Asamblarea si dezasamblarea-l ușor. Nici măcar nu au nevoie de un manual. Piese de biți, și toate acestea sunt destul de mari. Se spală prea fără nici o problemă, în afară și se spală fiecare parte. Foarte important, nu uitați să păstrați totul sterilizate în apă clocotită sau ca laptele tinde sa se inmulteasca rapid bacterii. În acest caz, sticla și toate părțile. A fost destul de neglijent pentru a pierde cel mai mic detaliu. Fara ea, san nu are nici un sens. Dar AVENT a salvat poziția mea. Pentru astfel de situații produce piese de schimb. Orice parte poate fi înlocuit cu ușurință prin cumpararea unuia nou.

Componente Philips AVENT SCF332 / 01.

Dispozitivul a explodat.

Se poate observa că lucru de sân este cu adevărat necesar. Chiar și după ce am scos AVENT în cutia din setul nu am făcut-o doar mai util. Lăsați pompa de san nu este deloc util de 100%, în cazul meu, dar a lucrat impecabil, și util pentru mine mai mult decât o dată în primele stadii ale lactației. După mine, el a continuat la următorul copil în familie și lucrează de aproape doi ani.

Anastasia 22 de ani,
Mama polutoragodovalogo Ratmir

Înainte de a da naștere, eu nu cred despre hrănire probleme. M-am gândit atunci când copilul se naște, se va natural și ușor. Dar nu a fost așa. De îndată ce copilul sa născut, în mai puțin de 5 zile, am inceput sa am probleme cu alimentarea. Sa decis să cumpere urgent o pompa de san. După trecerea în revistă site-ul magazinului on-line și a văzut o companie familiară, am decis să se bazeze pe ea și să cumpere o pompa de san Philips AVENT SCF332 / 01. Selecția mea Așa cum am menționat mai devreme, nu am studiat subiectul de hrănire și problemele care pot apărea. În consecință, pompele de sân și subiectul a fost mult pentru mine. Nu știu pe ce bază&hellip-

evaluare

Aspect:
Ușor de utilizat:
fiabilitate:
Indicatorul „preț-calitate“:
88

bine

Rezumat: Utilizarea lor este simplu, cel mai important să se adapteze. Totul a funcționat perfect. Un bonus frumos este inserturi de unică folosință în piept.

88
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cum de a alege o pompa de san?Cum de a alege o pompa de san?
Alegerea celei mai bune sticla pentru copiiAlegerea celei mai bune sticla pentru copii
Breast: un asistent de încredere sau un torționar?Breast: un asistent de încredere sau un torționar?
Sterilizatoare de sticle - alege împreunăSterilizatoare de sticle - alege împreună
Depozitarea laptelui maternDepozitarea laptelui matern
Exprimându-și depozitarea laptelui maternExprimându-și depozitarea laptelui matern
Ce este mai bine pentru a alege o pompa de san?Ce este mai bine pentru a alege o pompa de san?
Kituri pentru nou-născuți care urmează să fie evacuate din spitalKituri pentru nou-născuți care urmează să fie evacuate din spital
Suzetele pentru copiiSuzetele pentru copii
Nou-născuți de hrănire mixteNou-născuți de hrănire mixte
» » » Indiferent de cantitatea de lapte philips scf332 AVENT face treaba

© 2011—2024 GurusBaby.com