SCR acum 5 - pat, care oferă tot ce ai nevoie de părinți

Alegerea unui pat de copii - un proces foarte important și lung pentru fiecare femeie însărcinată, eu pun această întrebare a devenit chiar și în primele săptămâni de sarcină, și mi-a luat aproape 8 luni pentru a decide cu privire la un model adecvat este familia mea. I - persoana destul de pretentios si foarte mult aprecia acest raport de important, prețul calitate, așa că a trebuit să-și petreacă o mulțime de timp în căutarea pentru pat de copil perfect. Alegerea mea a căzut pe modelul SLE-Company 5, iar după un an și jumătate nu am dezamăgit în el. SLE-Company este un producător de popular de paturi, astfel încât în ​​cele din urmă l-am ales din gama lor.

Feedback privind modelul SLE-Company 5.

Aspect maneje SLE Compania 5.

demnitate

Pe fondul patutul poate vorbi la nesfârșit:

  • Pat-transformator, ceea ce înseamnă că este proiectat pentru copii cu vârste cuprinse între 0-13 ani, care este un mare plus pentru mine atunci când aleg, deoarece salvează bugetul familiei în viitor;
  • cutii suplimentare. Un copil mic este de multe ori o mulțime de haine, jucării și alte produse pentru copii, în acest caz, piept nu a fost de ajuns, aici e cutiile la îndemână încorporate, care nu sunt numai partea de pat de copil, dar, de asemenea, sub cea mai mică vom folosi pentru lenjerie de pat pentru copii, și amenda laterală sticla se apropie, biberon, pulberi pentru copii, jucării și așa mai departe, etc..;
  • o masă mică, Este dificil de a supraestima spațiu suplimentar în cazul în care vă puteți pune lucrurile esențiale;
  • Accesând „Pendulul“ - o mană cerească !!! În mod repetat mi-a salvat noaptea târziu, când fiul meu ar trezi la cel mai mic zgomot, puteți podkachnut pur și simplu pat, și să nu ia copilul în brațe, de altfel, de îndată ce am crescut, iar pendulul nu mai este nevoie, ne-am pus-o în așteptare de elemente de fixare speciale, care sunt situate pe părțile laterale ale pat de copil ;
Mecanismul Pendulum.

Mecanismul fix al pendulului.

  • colțuri rotunjite, ceea ce elimină trauma copilului;
  • acoperire din material plastic de pe partea superioară atunci când am fost tăiat dinți, mușcare toate cu atenție, fără a dăuna copilului și pat de copil în sine;
  • podea pe două nivele, de îndată ce fiul învățat să se ridice în picioare, ne-am aruncat doar salteaua la nivelul inferior, prevenind astfel posibilitatea de a ieși și să cadă din pat de copil;
  • două dispoziții ale mâinilor curente, la fel de util pe măsură ce cresc copilul, pentru a exclude posibilitatea de a cădea;
Nivelul balustradei este ajustat.

Cel mai înalt nivel al balustradei.

Video: Luntik și prietenii săi - seria 332. La revedere, Kuzma!

  • Dimensiunile standard ale suportului, puteți cumpăra orice saltea vă place dimensiunea obișnuită de 120 * 60, este ideal pentru un pat și nu lasă lacune, am ales nucă de cocos saltea fețe;
  • selecție largă de culori, Mi-a placut versiunea în două culori de bej wenge.

Aici sunt atât de multe avantaje în acest model relativ low-cost. Cu toate că, din păcate, eu încă-l și câteva dezavantaje găsite.

deficiențe



Cot este disponibil în două cutii pe care mașina noastră nu este luat în, și a trebuit să angajeze o gazelă pentru transportul lor. După livrarea soțul a început să colecteze pat de copil și a găsit în instrucțiunea de ambalare, au fost, de asemenea, șuruburi confuze care nu se încadrează în dimensiune, prin urmare, a trebuit să cumpere altele noi. Adunarea in sine a luat o lungă perioadă de timp din cauza unei astfel de producător erori.

Între suportul și sertarul de jos al o distanță mică, care nu este scotocește mâna pentru curățare, astfel încât pentru a șterge praful din interiorul pat de copil, este necesar să-l scoate din saltea și praful din partea de sus, care este foarte incomod.

Suportul și cutia inferioară.

Distanța dintre suportul și compartimentul inferior.

În orice caz demnitatea de paturi în multe feluri superioare defectele sale minore, în general eu sunt foarte fericit cu alegerea. Având în vedere utilizarea de zi cu zi, ea nu a rupt în jos, și capacitatea de încărcare a depășit toate așteptările, pentru că de câteva ori m-am dus la ea cu copilul și pătuțul a rezistat o sarcină de 60 kg. În alegerea nu dezamăgit, vom folosi ieslea timp de mai mulți ani.

Rudnitskaya Anastasia, 23, Veliki Novgorod,
polutoragodovalogo mama lui David

Video: Pat de instrucțiuni păpușă Bon interactiv

Alegerea unui pat de copii - un proces foarte important și lung pentru fiecare femeie însărcinată, eu pun această întrebare a devenit chiar și în primele săptămâni de sarcină, și mi-a luat aproape 8 luni pentru a decide cu privire la un model adecvat este familia mea. I - persoana destul de pretentios si foarte mult aprecia acest raport de important, prețul calitate, așa că a trebuit să-și petreacă o mulțime de timp în căutarea pentru pat de copil perfect. Alegerea mea a căzut pe modelul SLE-Company 5, iar după un an și jumătate nu am dezamăgit în el. SLE-Company este un producător de popular de paturi, astfel încât în ​​cele din urmă l-am ales din gama lor. [Caption id ="attachment_7938" align ="aligncenter"&hellip-

evaluare

Aspect:
Ușor de utilizat:
fiabilitate:
Indicatorul „preț-calitate“:
98

excelent

Video: Invata desene animate Winx?

Rezumat: Avantajele patuturi în multe feluri superioare defectele sale minore, în general eu sunt foarte fericit cu alegerea.

98
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Crib Teresa convertibile: comoditate și confortCrib Teresa convertibile: comoditate și confort
Cum sa alegi scutece pentru copii și de a salva într-adevăr bugetul familieiCum sa alegi scutece pentru copii și de a salva într-adevăr bugetul familiei
Cele mai bune cărucioare pentru copii jetemCele mai bune cărucioare pentru copii jetem
Cot BH-54003 girafă Compania: copil confortabil mama, convenabilCot BH-54003 girafă Compania: copil confortabil mama, convenabil
Paturi pentru copii pentru copiiPaturi pentru copii pentru copii
Ikea SNIGLAR patut pentru copii - o soluție de buget pentru somn confortabilIkea SNIGLAR patut pentru copii - o soluție de buget pentru somn confortabil
Cot-tarc - pacea sufletească a părinților și siguranța copiluluiCot-tarc - pacea sufletească a părinților și siguranța copilului
Cum de a alege un pat de copil convertibile pentru nou-născuțiCum de a alege un pat de copil convertibile pentru nou-născuți
Salopete de iarna pentru copiiSalopete de iarna pentru copii
Care este cel mai bun cărucior pentru un nou-născut?Care este cel mai bun cărucior pentru un nou-născut?
» » » SCR acum 5 - pat, care oferă tot ce ai nevoie de părinți

© 2011—2024 GurusBaby.com