De ce visul unui copil mic

De ce visul unui copil mic

Cuprins:

Interpretare vis: Miller

Plansul copii într-un vis - de sănătate precară și dezamăgire.

Video: De ce visul unui copil. Interpretare vis Vanga. oneiromancy

Pat elegant și vesel - este o dragoste nebună și prieteni adevărați.

Un copil merge singur - vezi străini nu trebuie să-mi placă sau să accepte, independență și autonomie.

Video: Ce vis malchik.Sonnik băiat de vis

Pentru a alăpta copilul într-un vis - o trădare a omului care are încredere cel mai mult.

Un copil bolnav în brațe - un semn că în curând va avea suferință, chin și tristețe.

Interpretare vis: vis Shereminskoy

An-vechi copil - vise la faptul că în curând va fi dureros udivleny-
Frumos și fermecător copil - o bucurie;

Neîngrijit și murdar - la știrile proaste și preocupările neașteptate.



Daca visezi ca copilul are o raceala - în realitate, probleme minore se va întâmpla cu el.

În cazul în care copilul dumneavoastră a avut un foarte bolnav sau mort - merita sa deranjez cu problemele vieții.

Doar a avut un copil mort - într-un timp scurt, se apropia de anxietate și frustrare tine.

Interpretare vis: Lofa

La fel ca în realitate și vis copilul dumneavoastră necesită îngrijire și o mulțime de atenție. Copilul tau viseaza la tine pe timp de noapte - este în valoare de vedere, sentimentul de responsabilitate față de ea vine de la tine sau inspirat de străini. Dormi cu un copil mic la faptul că sunteți de vârstă fertilă, te trezești instinctele de maternitate. La barbatii cu vise de copii mici dau un semnal că acestea sunt speriați și nu destul de pregătit să devină mai responsabili și să ia cu privire la sarcina paternității.

Interpretare vis: Gypsy

Dacă visul de sugari de dormit sau copil mic - personajul tău este prezent timiditate și încrederea în mediul înconjurător.

Crawling copil - nu ar trebui să întârzie deliberarea cu privire la orice acțiune și să ia decizii imediat.

Plansul copil - va rula în probleme minore și va trebui să le rezolve.

sugarii alaptati sau de a se vedea modul în care alăptați sugarii - nu au încredere în oamenii care știu puțin sau rău, acest lucru este o influență foarte proastă asupra ta. Vei experimenta emoții negative și situații dificile la locul de muncă.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Vise de luni până marțiVise de luni până marți
Am avut o casă într-un visAm avut o casă într-un vis
Ce vis despre sarcină gravidă femeie sau fată prieten si sunt insarcinataCe vis despre sarcină gravidă femeie sau fată prieten si sunt insarcinata
Da Sunt gravidă carte de vis nu am mintitDa Sunt gravidă carte de vis nu am mintit
Interpretare vis: visul de a avea un copilInterpretare vis: visul de a avea un copil
De ce vis de propria lor sarcină. Vis și realitateDe ce vis de propria lor sarcină. Vis și realitate
De ce vis de o prietena gravidăDe ce vis de o prietena gravidă
Vise de duminică până luniVise de duminică până luni
O rochie de vis într-un vis (interpretare de vis)O rochie de vis într-un vis (interpretare de vis)
Am avut un copil într-un visAm avut un copil într-un vis
» » » De ce visul unui copil mic

© 2011—2024 GurusBaby.com